סולי בכר, מוותיקי ענף הביטוח בישראל, ייסד את קבוצת  פסגת גרניט לפני כ-40 שנה המתמחה בשוק ההון וביטוח.
לאורך השנים צבר ניסיון עשיר בכל תחומי ניהול הסיכונים, בנה מערכת קשרים ענפה עם בכירי הענף בארץ והביא את קבוצת פסגת גרניט להיות אחת מהקבוצות המובילות בישראל .

בתוך השוק הדינמי, שומרת קבוצת פסגת גרניט כבר 40 שנה על יציבות ובטחון וגדלה באופן מתמיד.
ההבנה המעמיקה של שוק ההון והביטוח , היכולת לצפות את השינויים שיחולו בו ולהתנהל בתוכם, מאפשרת לחברה פתרונות מותאמים לצרכים המשתנים. אחת ההוכחות לכך, היא העובדה שחלק ניכר מלקוחותינו הראשונים, ממשיכים לקבל שירותים ממשרדינו עד לעצם היום הזה.

כיום, מנוהלת החברה ע"י רועי בכר, כלכלן במקצועו אשר מביא איתו ניסיון מעשי וידע עשיר בתחומי הכלכלה וההשקעות.
הרקע הכלכלי, הן האקדמאי והן בשוק העבודה, לצד פרקטיקה ארוכת שנים בשוק ההון והביטוח  יוצרים שילב מנצח וייחודי של ראייה הוליסטית כלכלית, ניתוח סיכונים מעמיק, והבנה עמוקה של ההשפעות וההשלכות בין עולם הביטוח ועולם שוק ההון, שילוב המאפשר למקסם אופציות, לצפות ולחזות שינויים ולהצעיד את החברה לעידן כלכלי- טכנולוגי עכשווי.

מחלקת הפיננסים וההשקעות בקבוצת פסגת גרניט, הוקמה ע"י רועי בעשור האחרון והיא מנהלת הסדרים פנסיונים בהיקף של למעלה ממיליארד שקלים, עבור לקוחות פרטיים וחברות.
המוטו של רועי הוא ריצה למרחקים ארוכים, ברזומה שלו כבר יש מרתון וחצי איש הברזל, וכמו באימונים ובספורט ככה גם בניהול החברה.
ההתמדה, הסבלנות והיכולת להתגבר על האתגרים שבדרך מאפיינים את החברה ומשליכים באופן ישיר על הלקוחות שגם הם, בוחרים לרוץ איתו למרחקים ארוכים, כבר שנים רבות.

קבוצת פסגת גרניט עובדת עם כל חברות הביטוח ובתי ההשקעות בשוק.
דבר המקנה לה יתרון משמעותי  ומאפשר לה להתאים לכל אדם פרטי ולכל עסק את הפתרון המדויק התפור לצרכיו.

קבוצת פסגת גרניט מחולקת למספר אגפים המנוהלים על ידי הטובים ביותר בכל תחום:

פיננסים והשקעות
אגף פיננסים והשקעות עוסק בקופות גמל, תיקון 190 , קופות גמל להשקעה,
קרנות השתלמות, קופת פיצויים מרכזית, ניהול כספים פרטים ותכניות ניהול כספים לפרישה.

ניהול הסדרים פנסיונים
אגף הסדרים פנסיוניים עוסק בביטוחי מנהלים, קרנות פנסיה, ביטוח חיים וביטוחי בריאות. פסגת גרניט מציעה פתרון מלא לכל סוגי העסקים החל מקבלת עובד חדש לחברה ומתן פתרונות לפי צרכיו וכלה בסיום עבודתו. פתרונות מותאמים לעצמאים ולחברות.